top of page

Hakkımızda

Adam tekerlekli
Planlama Seyahatleri

Viptransferbul kuruluşundan bu güne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir. Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Viptransferbul’un tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir.

 

Ürün ve hizmet planlamasında her zaman misafir görüşlerinin ışığında yol alan ve her görüşü can kulağı ile dinleyen Viptransferbul‘un sektörel başarısının temelinde siz değerli müşterilerine verdiği önem yatmaktadır.

 

Viptransferbul bir A Grubu Tur Operatörüdür .(Türsab Belge no : A-7367 )Tüm Dünya Coğrafyasına turlar düzenleyerek başarılı bir kariyer oluşturmuştur .Özellikle 2012 yılı itibarı ile Saraybosna’daki ofisimizin faaliyete başlaması  ile birlikte ,Balkanların uzmanlığı ve liderliği konusunda iddiamızı sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmak.

Misyonumuz

İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Kalite Politikamız

Misafir ilişkileri yönetimi ve memnuniyetine büyük önem veren Viptransferbul’da  kurulduğundan beri  "Misafir Memnuniyeti" anketleri gerçekleştirilmektedir. 2014  yılında Viptransferbulr ile tatile giden 50 bine yakın misafire ulaşılarak memnuniyet oranı % 98'lere ulaştırılmıştır. 

Misafir memnuniyetinin yanı sıra çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarının, verimlilik ve rekabet gücü ile tedarikçilerinin, yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluk bilinci ile toplumun beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla, belirlenmiş kalite standartları uygulayan Viptransferbul’da çalışanları eğitmek, hizmet ve süreçleri sürekli iyileştirmek öncelikliler arasında bulunmaktadır.

Müşterilerimize verdiğimiz değerle, Tüm Seyahatlerinizde Güvenilir Ellerdesiniz…

bottom of page